Google Analytics 4 umożliwi Ci dogłębną analizę danych i zachowanie ich ciągłości. Dzięki wdrożeniu narzędzia lepiej zrozumiesz użytkowników i to jak wchodzą w interakcje z twoją firmą. Zwiększysz skuteczność kampanii, co w efekcie będzie stanowić podstawę do maksymalizowania zysków. W skrócie - musisz przejść na GA4, żeby działać skutecznie i efektywnie.

Przechodzę na GA4

Zaufali nam:

Dlaczego Twój biznes tego potrzebuje?

/ Zachowasz ciągłość danych.

/ Dogłębnie przeanalizujesz zachowania użytkowników.

/ Lepiej poznasz ścieżkę klienta.

/ Zwiększysz skuteczność kampanii.

/ Zmaksymalizujesz zyski.

Pomożemy Ci wdrożyć GA4 ➔

#TeamPerformance @Beeffective

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Rozpoznanie

01

 • Przeanalizujemy sytuację Twojej strony i zbadamy najważniejsze elementy.
 • Pomożemy w rozpoznaniu kluczowych zdarzeń i zaproponujemy konfigurację nowej analityki.
 • Po uzgodnieniu zakresu przystąpimy do działań!
 • Będziemy na bieżąco informować o postępach.
 • Prace nad nową analityką nie wpływają na działanie bieżących narzędzi do zbierania danych, dlatego nie musisz obawiać się, że w czasie naszej pracy je utracisz.

Konfiguracja

02

 • Zaimplementujemy zdarzenie i cele.
 • Ustawimy wizualizacje najważniejszych ścieżek na stronie www.
 • Stworzymy nowe grupy odbiorców i połączymy z innymi narzędziami np. Google Ads czy Google Search Console.

Optymalizacja

03

 • Po zakończeniu prac stworzymy obszerny i czytelny raport.
 • Całość działań możemy też omówić wspólnie.
 • Chętnie opowiemy o szczegółach nowej analityki, tak aby była w pełni zrozumiała.

Raport

04

IconIconIconIconIconIconIcon

Dostosujemy analitykę do Twojej strony!

Nie strać swoich danych. Wdrożymy GA4 dla Ciebie!

 • Brak informacji na temat klienta.
 • Problemy pozyskiwania danych.
 • Brak mierzenia działań.
 • Trudności z powiązaniem Google Analytics 4 a Google Ads.
 • Brak możliwości wykorzystania nowych grup odbiorców.

Brak implementacji nowego Google Analytics 4 to:

Wyślij formularz.
Skontaktujemy się!

tel. 733 805 823

Katarzyna Zamojska

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Masz pytania?
Zadzwoń!

Dołącz do zadowolonych klientów

Od początku współpracy osiągamy świetne wyniki w sektorze B2C, pomimo tego że nasze oczekiwania rosną. Ogromną zaletą planowanych działań jest wiedza i doświadczenie specjalistów, którzy czuwają nad odpowiednią optymalizacją reklam w narzędziach Facebook Ads oraz Google Ads. A gdy wiedzy i doświadczeniu towarzyszy elastyczność i kreatywność, to jest to zestaw idealny! Z pełnym przekonaniem polecam.

Katarzyna Węsierska

Marketing Manager / Škoda Plichta

Zespół Beeffective cenimy za profesjonalne podejście, wiedzę i doświadczenie, które wykorzystują w praktyce oraz nieszablonowe podejście do trudnych tematów. Jeżeli szukacie godnego zaufania Partnera, który będzie realnym wsparciem w rozwoju Waszego biznesu, to z pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę z agencją Beeffective.

Anna Radzicka

Menedżer ds. eCommerce / Sportpoland

Z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę z agencją Beeffective jako solidnym partnerem, będącym realnym wsparciem w budowaniu silnej marki w sieci.

Ggrzegorz Kuncewicz

Członek Zarządu i Dyrektor Ekonomiczny
/ Lactima

Dzięki wykorzystaniu najefektywniejszych form dotarcia i rekomendacjom specjalistów odnotowujemy bardzo dobre wyniki w naszym e-commerce. Przez te lata współpracy możemy z czystym sumieniem zarekomendować Beeffective jako godnego partnera biznesowego, stanowiącego realne wsparcie przy budowaniu brandu w internecie.

Bogumiła Krosnowska,

Agnieszka Plewicka

Co-owners / Flawless

Cenimy sobie wsparcie oraz rzetelność prowadzonych aktywności, dlatego z przyjemnością rekomendujemy współpracę z agencją Beeffective.

Agata Dymna

Specjalista ds. marketingu

/ Digital Innovation Hub

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że zespół Beeffective budują eksperci w swojej dziedzinie, których cechuje pełen profesjonalizm oraz wysoki poziom kompetencji.

Marta Wróblewska

Product Manager Valentis Polska
/ Valentis Polska

Najczęściej zadawane pytania:

Google Analytics 4 to usługa Google umożliwiająca mierzenie i analizę danych, które dotyczą ruchu na stronie internetowej i w aplikacjach. To darmowe narzędzie, oferujące dostęp do wielu istotnych informacji o źródłach wizyt na stronie i w aplikacji oraz szczegółowych danych o użytkownikach.

Google Analytics 4 docelowo ma być narzędziem analitycznym wolnym od ciasteczek. Nowa wersja GA4 ma wykorzystać uczenie maszynowe oraz modelowanie statystyczne, co pomoże zapełnić luki w danych.

Google Analytics 4 umożliwi pełniejszą analizę danych, a tym samym lepsze zrozumienie użytkowników i tego jak wchodzą w interakcje z twoją firmą. Dzięki narzędziu wykorzystasz dane do dogłębnej analizy, co w efekcie będzie stanowić podstawę do efektywnych działań i maksymalizacji zysków.

1 lipca 2023 Google Analytics 3 (Universal Analytics) przestanie przetwarzać nowe dane w usługach standardowych. Oznacza to, że narzędzie nie będzie dalej rozwijane i w dłuższej perspektywie nie będzie używane. Następcą będzie Google Analytics 4.

Consent Mode to rozwiązanie, które ma za zadanie gromadzić dane, które są pozbawione informacji pozwalających na przypisanie ich do konkretnych użytkowników. Rolą tej funkcjonalności jest ograniczenie negatywnych skutków związanych ze zmianą przetwarzania tzw. cookiesów.

© Beeffective 2022, Gdynia / Polityka prywatności